Archon

komunë në departamentin Aisne, Francë

Stampa:Komunë në Francë Archon është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Aisnerajonit Hauts-de-France. Archon ka një popullsi prej 83 banorë dhe sipërfaqe 6.37 km², me një dendësi prej 13 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Archon (Aisne) – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale