Barbaira

komunë në departamentin Aude, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Barbaira është një komunëFrancë. Barbaira bën pjesë në departamentin Auderajonit Languedoc-Roussillon. Komuna ka një popullsi prej 733 banorë dhe sipërfaqe 9.4 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Barbaira – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale