Bas-Mauco është një komunëFrancë. Bas-Mauco bën pjesë në departamentin Landesrajonit Aquitaine. Komuna ka një popullsi prej 308 banorë dhe sipërfaqe 11.5 km².

Bas-Mauco
VendiFranca
RajoniNouvelle-Aquitaine
DepartamentiLandes
Zona kohoreUTC+01:00 (CET)
 • Verës (DST)UTC+02:00 (CEST)
INSEE/Kodi postar

Referimet Redakto

Lidhje të jashtme Redakto