Bazailles

komunë në departamentin Meurthe-et-Moselle, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Bazailles është një komunëFrancë. Bazailles bën pjesë në departamentin Meurthe-et-Mosellerajonit Lorraine. Komuna ka një popullsi prej 169 banorë dhe sipërfaqe 4.23 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto