William Darrell Mays, Jr. lindi më 1958. Është një aktor dhe komedian.

Billy Mays
Billy Mays Portrait Cropped.jpg
U lind në
William Darrell Mays, Jr.

1958
TitulliMays, 2009

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.