Bllata (Besianë)

fshat në Kosovë

Bllatë është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Balëz dhe Baltëzë.

Bllatë
Baltëzë
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto