Carlos Jaime Alazraqui lindi më 1962. Është një aktor dhe komedian.

Carlos Alazraqui
Carlos Alazraqui at Flappers in Burbank 20190706 (cropped).jpg
Alazraqui, 2019
Informacione personale

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.