Diskutim:Gjuha hebraike

Latest comment: 5 vjet më parë by Kotz in topic image
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Gjuha hebraike. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

imageRedakto

the image File:Alphabet Hebrew.png is ridiculous. there is no correlation between Hebrew alphabet and the star of david Transclusion error: {{En}} is only for use in File namespace. Use {{lang-en}} or {{in lang|en}} instead.. placing this image in a wikipedia (in any language) is a mistake. there are other images with the hebrew alphabet which are encylopedic by nature. Kotz (diskutimet) 28 tetor 2017 15:09 (CEST)Reply[përgjigju]

Return to "Gjuha hebraike" page.