Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin James Belushi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Adresa në inernet


Emri i vertete eshte Xhejms si ne gjuhen tone. Po ta keni vene re cdo emer (James) eshte i shkurtimit Jim. Sot ai njihet si JIM-i i Hollivudit dhe jo si JAMES.

Marketingu është marketing, po shko vete qysh e ka emnin n'veshë. [1]--Kurreshtja 10 Tetor 2009 19:14 (CEST)

Return to "James Belushi" page.