Diskutim:Shpallja e Pavarësisë së Shqipërisë

Shto një temë
There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Shpallja e Pavarësisë së Shqipërisë. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

ishte nder namet me kryesore te historise kombtare shqiptare sepse shqiptaret kurr nuk dorzoheshin e sakrifikonin veten vetem e vetem per krijimin e nje shteti kombtare. rendsi te madhe dha edhe delegacioni nga Ismail Qemaili,Luigj Gurakuqi,Hasan Prishtina,secili bente te pa munduren qe te arrinin qlirimin ose nje autonomi te cilin do te ngritnin themelet e para te kombit shqiptar ne ter boten

Return to "Shpallja e Pavarësisë së Shqipërisë" page.