Festivali Evropian i Këngës 1961

Festivali Evropian i Këngës 1961

'
Festivali Evropian i Këngës 1961
◄1960        1962►

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Eurovision Song Contest 1961 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale