Festivali Evropian i Këngës 1974

Festivali Evropian i Këngës

Festivali Evropian i Këngës 1974
◄1973        1975►

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Festivali Evropian i Këngës 1974 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni