Fljótsdalshreppur

komunë në Islandë

Fljótsdalshreppur (islandisht: Fljótsdalshreppur), është një komunëIslandë. Kjo komunë ndodhet në rajonin lindor, dhe është pjesë e zonës zgjedhore verilindore.

Fljótsdalshreppur
Fljótsdalshreppur
Komunë
Vendndodhja e komunës
Vendndodhja e komunës
Popullsia
 • Gjithsej68
Faqja zyrtarefljotsdalur.is

Referimet

Redakto

Lidhje të jashtme

Redakto