Geoffrey Blake

aktor amerikan

Geoffrey Lewis Blake lindi më 1962. Është një aktor dhe komedian amerikan.

Geoffrey Blake
Informacione personale
Vendlindja Baltimore, Maryland, U.S.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.