L'Albi është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun Garrigues, të provincës Lleida, në Katalonia.

L'Albi
L'Albi
L'Albi

Referimet Redakto

Lidhje të jashtme Redakto

  •   Commons: L'Albi – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale