Martin Klebba

aktor amerikan

Martin Klebba lindi më 23 Qershor, 1969Troy, Michigan si Martin Klebba. Ishte një komedian dhe aktor amerikan, ndër më të mirët e të gjitha kohërave.

Martin Klebba
Martin Klebba (cropped).JPG
U lind në23 Qershor, 1969
Kombësiaamerikan
TitulliKlebba, 2007

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Martin Klebba – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

  Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.