Omar M. Gooding lindi më 19 tetor të vitit 1976Los Angeles, CaliforniaShBA-ve. Është një komedian dhe aktor amerikan.

ReferimetRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto


  Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.