Emblem-money.svg Ky përdorues është i diplomuar në shkencat ekonomike
Flag map of North Macedonia.svgKy përdorues vjen nga Maqedonia e Veriut.
This user comes from North Macedonia.


Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 14 vjet, 10 muaj dhe 15 ditë.


Firefox Ky përdorues ndihmon Wikipedinë duke pëdorur Mozilla Firefox.

sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.

mkКорисникот зборува македонски како мајчин јазик.


en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.

de-5 Dieser Benutzer beherrscht die deutsche Sprache wie ein professioneller Schreiber.

AmE This user can speak American English.

sr-4 Овај корисник течно говори српски језик.


bs-4 Ovaj korisnik tečno govori bosanski jezik.
Корисник течно говори босански језик

bg-2 Тоэи потребител има познания на средно ниво по български език.