Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 195.93.102.38. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

po e provoj edhe une këtu pasi nuk je i regjistruar. shtova receptave në fund kategorinë [[Category:Gatim]] dhe kështu mblidhen të gjitha receptat në një faqe. tung --bet_0 2006 Shkurt 10 13:02 (UTC)

regjistrohu ashtu që të keshë më lehtë kordinimin e puns tënde.--Hipi Zhdripi 2005 Dhjetor 9 09:36 (UTC)

redaktimet e juaja i gjeni në një kategoriRedakto

Category:Gatim