Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 217.209.105.159. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

FaleminderitRedakto

Faleminderit për editimet dhe të lutem lexo këtu! Mirëseerdhe! --1l2l3k (diskutimet) 2 nëntor 2017 22:23 (CET)

Faleminderit per krijimet e faqeve te reja dhe cilsore. Por pse nuk e hap nje llogari dhe te marish epitetin e autochecket user? Do tete hynte me shume ne pune besoj.Je wikipedian cilsor.

--Tiimiii (diskutimet) 15 dhjetor 2017 01:55 (CET)

Por ndoshta nuk ka problem te krijoj faqe perderisa nuk kam llogari (account).

Jo jo sështë problem fare, bile wikipedian si ti i mungojnë sqwikit dhe të falenderoj për kontributin e jashtzakonshëm që po bën. Ishte më tepër kshill mesazhi i mësipërm, fiton njohuri të reja, njihesh me wikipedian të tjerë.. etj sidoqoftë pak rëndësi ka.Puna në rend të parë. --Tiimiii (diskutimet) 16 dhjetor 2017 02:15 (CET)

LlogariRedakto

Te premtoj qe do te te jap menjehere statusin e redaktorit sapo te hapesh llogari. Kjo eshte ndoshta aresyeja pse shume njerez kontribuojne si IP. Faleminderit per kontributet. --1l2l3k (diskutimet) 7 qershor 2018 22:48 (CEST)

Doni të hapni një konto?Redakto

Redaktimi juaj do të jetë shumë më i lehtë se më parë.--Sonra Mint (diskutimet) 24 nëntor 2018 17:53 (CET)

Jo nuk dua, kam thënë disa herë përderisa mund të krijoj faqe pa pasur llogari, unë nuk do të hap konto. Këto krijime jam duke i bërë sepse më pëlqen, jo për diqka tjetër. Shpresoj që nuk ka problem të krijoj faqe pa pasur llogari?

Faleminderit për mirëkuptim!

@217.209.105.159, Nuk është problem për ty. Por ne redaktorët duhet të kënaqemi në të gjitha redaktimet tuaja. Kjo është e lodhshme për ne.--Hayodzazgi (diskutimet) 27 nëntor 2018 10:06 (CET)
@217.209.105.159, ju nuk mund t'i nderroni emrat faqeve sepse thjesht "ju pëlqen" siç shkruat me lart, pak me avash me kete yrysh. --GrepfrutAroma (diskutimet) 29 nëntor 2018 14:06 (CET)

PërshëndetjeRedakto

Përshëndetje! Faleminderit për kontributin që ke dhënë dhe artikujt që ke krijuar!

Komuniteti ynë është shumë i vogël dhe do jetë kënaqësi në qoftë se do hapësh një llogari – mund të zgjedhësh vetë emrin që të pëlqen më shumë :) – duke rritur numrin e përdoruesve të Wikipedia-s aktivë.

Më para ke thënë: "Këto krijime jam duke i bërë sepse më pëlqen, jo për diqka tjetër" shumë mirë! Është kënaqësi që të zhvillohet Wikipedia shqip në ato fusha, duke e bërë më të zhvilluar se Wikipediat në gjuhët e tjera :)

Gjithashtu me llogari do keshë mundësinë të redaktosh artikujt duke i shfaqur direkt lexuesve pa nevojën e shqyrtimit nga kontrolluesit edhe të gjitha kontributet do atribuohen emrit të llogarisë.

Punë të mbarë! — Βατο (diskutimet) 19 shkurt 2019 17:41 (CET)

Faleminderit përsëri për artikujt e rinj :) Nuk e pranove gjë kërkesën, kështu që zgjodhe të na shtosh gjithmonë punë për shqyrtimin/kontrollimin e redaktimeve që bën :(
S'do të shqetësoj më, punë të mbarë. — Βατο (diskutimet) 23 shkurt 2019 23:29 (CET)

MedaljeRedakto

  Medalje
Për punën e palodhur që po bën në Wikipedia. Vazhdo kështu!

Βατο (diskutimet) 14 prill 2019 19:04 (CEST)

MedaljeRedakto

  Medalje
Për punën e mirë që po bën në artikujt me tematikë në lidhje me animet dhe mangat në Wikipedia. Vazhdo kështu!


Klein Muçi (diskutimet) 20 shtator 2019 18:08 (CEST)

Punë për t'u vlerësuar në lidhje me animen One Piece. S'kemi shumë vullnetarë që punojnë në lidhje me botën e animeve dhe mangave. Në fakt erdha këtu për të të sugjeruar të hapje një llogari por vura re se e kemi bërë disa herë tashmë. Faleminderit për kontributet e tua dhe në këtë formë. :) - Klein Muçi (diskutimet) 20 shtator 2019 18:12 (CEST)

Hapja e llogarisëRedakto

Përshëndetje! Të rikujtoj kërkesën që të kanë bërë disa përdorues :) Në qoftë se do të redaktosh me një llogari, të gjitha ndryshimet që bën do të shqyrtohen automatikisht. Hapja e llogarisë nuk të kushton asgjë dhe të lehtëson punën, gjithashtu ndihmon edhe kontrolluesit që mund të shfrytëzojnë kohën për redaktimet që kanë me të vërtetë nevojë për shqyrtim (listat 1 dhe 2 vazhdojnë të rriten). Faleminderit! – Βατο (diskutimet) 15 nëntor 2019 14:19 (CET)

Artikujt që secila Wikipedia duhet t'i ketëRedakto

Psh si thua per plotsimin e Wikipedia:Artikujt që secila Wikipedia duhet t'i ketë do me ndimosh pak te lutem? Per nje wikipedia te mire konstruktuar kjo eshte klasa e para ndersa ne kemi mbi 80 faqe ende te pa kriuara, kane qene mbi 300, po punoj gati 2-3 vite ne lidhje me kete por nuk mundem i vetem duhet nje wikipedian cilsor si puna e juaj. Nese te pelqen normal. Gjithe te mirat. – Tiimiii (diskutimet) 18 prill 2020 21:49 (CEST)

Do të mundohem aq sa kam mundësi. Këto artikuj i kam parë edhe më herët, por nuk kam pasur mundësi të krijoj këto artikuj të pakrijuara. 18 prill 2020 22:13 (CEST)

Delhi - Je i mahnitshem. Per cdo gje qe te nevoitet mos hezito Gjithe te mirat mikk – Tiimiii (diskutimet) 19 prill 2020 00:59 (CEST)