Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 67.244.78.83. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Welcome and thank you for experimenting with Wikipedia. Your test on the page Vuthaj worked, and it has been reverted. Please take a look at the help page to learn more about contributing to this encyclopedia. If you would like to experiment further, please use the sandbox instead. Regards, Ruy Pugliesi 18 qershor 2011 03:38 (CEST)