Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 77.242.26.26. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

PershendetjeRedakto

Mire se vini ne Wikipedia! Ju lutem lexoni Wikipedia:Çfarë Wikipedia nuk është perpara se te krijoni artikuj te rinj. Faleminderit! --Olsi (diskutimet) 17 shkurt 2016 22:17 (CET)