Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 79.106.224.178. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ledi gaga gagaci ledi gaga dedoni dhe ka Te dashur Gresin

Zalo hoxhalliRedakto

Zalo Hoxhalli lindi ne fshatin Damjanec ne 5 Maj 1940 dhe vdiq ne 25 Mars 2019.Atij i vdiq nene dhe ngeli jetim bashke me dy vllezerit e tij Nuren dhe Ydaine.Zalua kur ishte ne shkolle mesonte .Ai Donte Ta vazhdonte shkollen POR duhet Te shkonte me dhi.Kur u rrit Ai beri ushtrine qe ne Moshen 18-20 vjec u lirua nga ushtria.Zalua u martu me fatimen dhe beri kater femije Kolin,Shkelqimin,Astritin dhe Rrapon.