Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 79.94.201.21. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Te lutem shihe pak kete. Me te mira!--1l2l3k (diskutimet) 18 shtator 2017 14:21 (CEST)

Te lutem hap nje llogariRedakto

Do jete shume me kollaj qe te besh editime, ndryshe nga c'po ben tani, qe po editon me IP, dhe pa nje nofke/nick. Me te mira dhe faleminderit per editimet, gjithsesi. 1l2l3k (diskutimet) 19 shtator 2017 18:34 (CEST)

Bifidus boniRedakto

Ndryshova disa regulla drejtshkrimore dhe shtova datlindjen sepse nuk ishte shkruar saper ditelindjen qe per tju mos qene e besueshme e mora tek siti <deputeti im>aty pashe datlindjen dhe e mora dhe e rishkruajtja tek Wikipedia