Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 80.124.255.131. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Nuk e di nese ky mesazh te paraqitet direkt por kisha nje sugjerim. Nese mundesh dhe nuk te pengon mendoj se me mire eshte te regjistrohesh sepse keshtu edhe ne si administrues e dime se ti je , kur editon dicka dhe nuk kontrollojme nese ndokush ka ber ndonje dem. Flm per mirkuptim.

P.S. Kjo porosi eshte e perkoheshme sepse eshte ne IP. (Puntori 22 Dhjetor 2006 11:38 (UTC))

TungRedakto

Siq tha edhe Puntori, më mirë e ki ta hapësh një llogari tënden, pasi që fiton edhe disa privilegje dhe ne mund të të identifikojmë shumë më lehtë. --Λeternus 26 Dhjetor 2006 16:34 (UTC)

Qyr se njerzit duhet me dallu Shokët prej filmit Shokët. Këta djemt e kanë një rregull, veti se qysh ja bojin--Hipi Zhdripi 11 Prill 2007 18:29 (UTC)