Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 82.114.95.9. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

hyni brenda u lutem

Le e bo këtë punëRedakto

Le e burri i botës këtë punë dhe mos na pengo. Shka jena tu bo, nëse ke diçka me vlerë paraqite nëse jo le krejt.--Hipi Zhdripi 23 Prill 2007 20:35 (UTC)