Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 89.159.106.57. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

LlogariRedakto

Përshëndetje!

Unë jam një administrator. Kohët e fundit kam qenë duke vëzhguar punën tuaj. Do t'ju ftoja të krijonit një llogari që kontributet tuaja të fillonin të regjistroheshin nën emrin tuaj dhe gjithashtu pas disa kohësh redaktimet që bëni e faqet që krijoni të pranohen automatikisht, pa pasur nevojë të kontrollohen paraprakisht nga dikush tjetër.

Nëse nuk dini si krijohet një llogari, mund t'ju ndihmoj personalisht. Mjafton të thoni më poshtë. - Klein Muçi (diskutimet) 23 mars 2020 17:22 (CET)

MedaljeRedakto

  Medalje
Për punën e mirë që po bën në artikujt me tematikë në lidhje me letërsinë në Wikipedia. Vazhdo kështu!


Klein Muçi (diskutimet) 8 prill 2020 13:44 (CEST)

LibratRedakto

Pune e mire kjo qe po ben me librat dhe romanet shqip po informacioni eshte shum i cunguar Mungon ISBN dhe permbajtja.Gjithsesi faleminderit qe kontribon por mundohu edhe pak me shum info te lutem dhe hape nje llogari mo vllai se na lodhee – Tiimiii (diskutimet) 22 prill 2020 19:09 (CEST)

Ndeshja Shqiperi - KazakistanRedakto

Pershendetje, artikulli qe ju krijuat ne lidhje me kete ndeshje u gris, pasi jo cdo ndeshje duhet te kete nje artikull ne Wikipedia. Nese ndeshja nuk ka ndonje rendesi enciklopedike, nuk ka arsye te kete artikull me vete, por ju mund te krijoni artikull te tille dhe t'i listoni aty ndeshjet dhe rezultatet. Gjithe te mirat! --Olsi (diskutimet) 18 nëntor 2020 15:48 (CET)