Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin COBJK. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mirë se viniRedakto

Përshëndetje, COBJK!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

COBJK, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--Mikullovci 1 Tetor 2010 14:58 (CEST)

SkedaRedakto

Faleminderit Mikullovci11. Ngadale ngadale po mesohem, po ende spo mundem me shtu fotografi ne redaktim. :(

Pershendetje, ju jeni regjistruar sotë, këtu në Wikipedi duhet të pritni 3 dite per me marre te drejta per me i ngarku fotografit. Nese ikeni te drejtat klikoni ketu: Ngarkoni skeda. --Mikullovci 1 Tetor 2010 16:21 (CEST)
Pershendetje, shiko:Ngarkoni skeda.--Mikullovci 6 Tetor 2010 19:05 (CEST)

Përshëndetje Mikullovci, e arrita të shtojë fotografi në redaktimet, tashmë do të kompletohen redaktimet me fotografi. Faleminderit. -- COBJK 6 Tetor 2010 19:13(CEST)

IndiaRedakto

Një punë shumë te mirë je te bërë. :) --Mikullovci 2 Tetor 2010 12:06 (CEST)


Faleminderid Mikullovci, besoj qe ju pelqejne redaktimet e mia :)