Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Gencishehaj. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Gencishehaj!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Gencishehaj, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--  eagleal  21 Maj 2010 01:35 (CEST)

Gjuhet e huajaRedakto

Faleminderit per ndihmen qe po dhuron, je i mireseardhur nga te gjithe.

Por te lutem te mos perdoresh gjuhe te huaj ne artikullat e Wikipedia ne Gjuhen Shqipe (shiko Wikipedia:Rreth dhe Wikipedia:Vini Re!). Artikulli Package u gris sepse ishte ne nje gjuhe te huaj (italisht). Neqoftese do te kontribuosh duke perdorur gjuhen italishte, te lutem te drejtohesh te it:Wikipedia:Sala_stampa/Wikipedia. Faleminderit, dhe neqoftese te nevojitet ndihme, Wikipedia:Ndihmë ose me pyet mua. --  eagleal  21 Maj 2010 01:35 (CEST)

Po e vazhdoj te Përdoruesi diskutim:Eagleal, dhe te lutem te perdoresh butonin e firmes pas çdo diskutimi. --  eagleal  21 Maj 2010 01:41 (CEST)