Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Gjergj~sqwiki. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Shkronjat shqipeRedakto

Ju lutemi perdorni ne artikujt tuaj shkronjat shqipe Ë, ë, Ç, ç. (Puntori 26 Shkurt 2007 15:23 (UTC))

Llogaria juaj do të riemërohetRedakto

20 mars 2015 09:27 (CET)

RenamedRedakto

19 prill 2015 13:41 (CEST)