Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin MariWana. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ju lutem shtypni (~~~~) para se ta mbaroni mesazhin

Për të pasur një pasqyrë dhe për të ruajtur sadopak rendin keni parasysh këto rregulla:
  1. Për secilin diskutim që e filloni këtu parashtroni vetëm një temë.
  2. Diskutuesi i parë fillon prej kryerreshtit. Përgjigjet vijojnë me : të cilat e largojnë rreshtin djathtas. Përgjigjja tjetër vijon me dy :: dhe kështu me radhë deri sa të bëhen pesë përgjigje (:::::) pastaj i gjashti vazhdon prej fillimi pa dy pikat.
  3. Çdo diskutim duhet të nëshkruhet jo me emër por me shenjën ~~~~ dhe atë menjëherë pas shkrimit e jo në kryerresht.
Arkivi
      Arkivi 1       (29 Gusht 2010 — 3 Shtator 2010)  


Artikulli Xhamia e Ishak-Beut u gris.

Krijimi i artikujve të njëjtë nuk është i lejuar sepse shkel pikën 9rregullores

Tung.--Liridon 29 Gusht 2010 20:25 (CEST)

Stampa:User sq-5

Redakto

Shihe Stampa:User sq-5 e krijova. --Mikullovci 30 Gusht 2010 15:47 (CEST)

Përshëndetje MariWana

Këtë kategori : Category:User MariWana nuk duhet ta vendosish nëpës stapa që janë për përdoruesit si p.sh. {{Stampa:User chrome}}. Këtë kategori mund ta përdorish vetëm për faqet personale që mund të jenë Përdoruesi:MariWana ose nënfaqet Përdoruesi:MariWana/1, Përdoruesi:MariWana/2 etj.

Tung.--Liridon 31 Gusht 2010 10:22 (CEST)

Stampa dhe portali

Redakto

Përshëndetje MariWana

Stampat personale nuk lejohen në wikipedia gjithashtu dhe portalet personal nuk lejohen. Unë kam bërë zhvendosje të këtyreve në :

NGA Stampa:Përdoruesi MariWana-Index → Në Përdoruesi:MariWana/Përdoruesi MariWana-Index dhe NGA Portal:Krijuar nga MariWana → Në Përdoruesi:MariWana/Portal:Krijuar nga MariWana.

Punë të mbarë.--Liridon 1 Shtator 2010 12:50 (CEST)

Stampa:Objekte Fetare

Redakto

Pershendetje MariWana

Stampa:Objekte Fetare do të griset së shpejti pasi që nuk ka përmbajtje. Nëse do ta kishte krijuar ndonjë përdorues tjetër do ta grisja menjëherë, por po shoh se ti po punon mirë dhe po te jap pak kohë.--Liridon 3 Shtator 2010 10:26 (CEST)

Faqet cung

Redakto

Pershendetje MariWana

Ne nje projekt te krijuar nga ne këtu në wikipedia Wikipedia:Sigurimi i cilësisë kemi vendosur që mos i perdorim stampat CUNG por te perdorim kete stampe : Stampa:SC, ku do te shkruhet edhe çfar i mungon atij artikulli, tek faqja e stampes jane edhe shpjegimet. Kete stampe e vendos te artikulli te cilit i mundoj disa gjera ose artikulli eshte ne gjuhe tjeter ose me gabime drejtshkrimore etj. Pasi e vendos kete stampe ne artikull atehere duhet qe artikullin ta shtojsh ne listen Wikipedia:Sigurimi i cilësisë/Lista. Nese e shtoni ketu, ndoshta do ta plotesoni ju ose ndoshta do ta plotesoj ndonje perdorues tjeter.--Liridon 14 Shtator 2010 20:42 (CEST)

Artikulli

Redakto

Tung, në artikullin Bilardo mungojn kategorit, lidhjet te brendshme, etj. A mund te shtoni keto gjera? Falimenderit dhe nje pune te mbarre. Shikoni dhe Wikipedia:Ndihmë të shpejtë. --Mikullovci 22 Janar 2011 17:17 (CET)