Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Mstatovci. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Rradha (Pjesë nga libri në dorëshkrim “Çështje të teorisë së karatesë” të Mustafë Statovcit) nuk mund të qëndrojë, bie në kundërshtim me fuksioimin e projektit. Pjesët e paraqitura në artikull mund të ndryshohen nga çdo kush, kjo d.m.th se shënimi i till nuk ka kuptim është jashtë logjikës. E vetmja mundësi për të mbajtë pak a shumë burimin e të dhënës është referimi. Shiko këtu kemi patur një rastë pak a shumë të ngjajshëm Përdoruesi diskutim:Bledion#Lidhja e fletave. Mundësi tjetër është projekti si motër i kësaj Enciklopedie. Aty kemi pas rast të ngjajshëm dhe kemi vendosur së bashku me autorin që të paraqesim pjesë në formë përmbledhje b:Pjesë të zgjedhura nga Arben Orhani, ky autorë ka të prezentuar një libër mirëpo për shak të mbajtjes së drejtes mbi librin kemi vendosur paraqitjen e pjesëve ashtu që lexuesi të informohet pak më thell por që për më shumë të blejë librin. Shpresojë se më kupton. Unë personalisht nuk kam gjë kundër por si thashë nuk është logjike, sepse po të mos heqet shënimi atëher mund të shkruaj dikush tjetër nën atë "nënshkrim".--Hipi Zhdripi 6 Qershor 2007 02:45 (UTC)

Ja nisa, ti betiseRedakto

Shiko këtu une u mundova aq sa dita, tani je ti në radhë. Tung --Hipi Zhdripi 6 Qershor 2007 03:38 (UTC)

FLMNRedakto

FLMN për 1. Po më duket u bo tashti BUME/BOMBE.--Hipi Zhdripi 18 Qershor 2007 19:16 (UTC)