Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Olti~sqwiki. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Artikuj të tuaRedakto

E pash që do Artikuj i ke shkru, dhe qat faqe që pe shkrun mas poshti po ësht e njet, a ki lej për ata, aje Autori i njet? --Ko.S.ystem.OV@ 2005 Tetor 18 12:32 (UTC)

Sigurisht qe kam lejen. Ato linket qe kam vendosur jane linket se nga ku jane marre artikujt. Kam lejen perderisa jam une administrator i zeriyt.com

Aha, nuk e pasna dit, ok për ashtu mir, amo ruju qofse kopjon, mos kopjo pa leje, masi ësht qish po thu shkruj sat mujsh, dhe një TIP, qofse kopjon ti pi qeter kuna dhe tani i kopjon Wikipedia osht edhe ashtu e ndalushme, nuk po du me thon që po bon gabim a dishka, veq pot kalxoj. --Ko.S.ystem.OV@ 2005 Tetor 19 12:58 (UTC)

Llogaria juaj do të riemërohetRedakto

20 mars 2015 09:37 (CET)

RenamedRedakto

19 prill 2015 13:46 (CEST)