Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Qendrimi15. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Qendrimi15!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Qendrimi15, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.-- Komuniteti (diskutimet) 20 prill 2020 02:00 (CEST)

GostitjeRedakto

Me rastin e hapjes së llogarisë pas kaq kohësh.

  Karamele "Zana"
Merre një karamele.

Klein Muçi (diskutimet) 20 prill 2020 20:50 (CEST)

Përshëndetje!Redakto

Të përgëzoj për punën e mirë që po bën në Wikipedia dhe artikujt interesantë që shkruan. Janë gjithmonë një ndihmesë e madhe për platësimin e seksioneve "Artikullit të javës" dhe "A e dini se..." në faqen kryesore. Uroj që të vazhdosh po kështu. Një mjet që do të të thjeshtojë punën është Ndihmë:Përkthimi i Përmbajtjes. Të uroj punë të mbarë! -- Euriditi  7 qershor 2020 20:31 (CEST)

MedaljeRedakto

Për artikujt në lidhje me kulturën japoneze.

  Medalje
Për punën e mirë që po bën në lidhje me artikujt për Japoninë në Wikipedia. Vazhdo kështu!


Berishasinan (diskutimet) 24 korrik 2020 00:15 (CEST)

MedaljeRedakto

Në lidhje me artikujt e shumtë për ëmbëlsirat që po shton

  Medalje
Për punën e mirë që po bën në artikujt me tematikë në lidhje me ushqimet në Wikipedia. Vazhdo kështu!


Klein Muçi (diskutimet) 30 korrik 2020 18:12 (CEST)

shqyrtim?Redakto

Përshëndetje @Qendrimi15, dëshiron të shqyrtosh dhe redaktimet e mia tjera?--78.46.81.158 18 gusht 2020 00:45 (CEST) Përshëndetje mik, dëshiron të shqyrtosh edhe një herë redaktimet e mia?--78.46.81.158 9 nëntor 2020 15:19 (CET)

  U bë! Qendrimi15 (diskutimet) 9 nëntor 16:52 (CEST)

Komuna e Çashkës, Dollnenit, KrushevësRedakto

Tung Qëndrim

Të lutem konfirmo verzionet e ndryshimeve te Komuna e Çashkës, Komuna e Dollnenit, Komuna e Krushevës.

  U bë! Qendrimi15 (diskutimet) 30 gusht 2020 16:35 (CEST)

MedaljeRedakto

  Medalje
Për udhëzimin e shumë vullnetarëve të rinj në Wikipedia. Vazhdo kështu!

Anjen01 (diskutimet) 5 shtator 2020 16:23 (CEST)

KontrollimRedakto

Tung Qëndrim! Mund ta kontrollosh artikullin e ri që krijova? https://sq.wikipedia.org/wiki/SYT%C3%8B_(grup_muzikor)Weirdfish123 (diskutimet) 16 shtator 2020 16:40 (CEST)

Kontrolloni redaktimet ju lutmi.--37.1.205.250 23 tetor 2020 23:57 (CEST)
Edhe redaktime ime dhe nga miku Kazanü? Jane kontribute e re.--Seksisorgen (diskutimet) 29 nëntor 2020 21:21 (CET)
Dëshironi të rishikoni redaktimet e përdoruesve të përmendur më lart?--2003:E6:2F3B:5700:49BA:B2EE:E10:FAC9 22 dhjetor 2020 14:50 (CET)

Republikat e RusisëRedakto

Republika e Krimesë (pas Hanllëkun e Krimesë dhe Krimea ukrainasë) është republika e fundit te Rusisë.--Saklanan gerçekler (diskutimet) 18 nëntor 2020 14:30 (CET)

Republika e Krimesë u bë republikë pas ngjarjeve të vitit 2014. Jam duke krijuar artikuj rreth kësaj (të gjitha republikat me rend) dhe do ta krijoj më vonë këtë artikull. Qendrimi15 (diskutimet) 18 nëntor 14:36 (CEST)
Po në lidhje me hanllëkët (hanatet) si Hanllëku e Krimesë?--Lojl (diskutimet) 18 nëntor 2020 17:28 (CET)
E ke fjalën për të krijuar artikuj rreth hanallëkëve? Tani jam duke “rikrijuar” artikuj rreth republikave ruse. Më vonë do të krijoj artikuj rreth hanallëkëve. Qendrimi15 (diskutimet) 18 nëntor 17:56 (CEST)
Shqyrto të lutem edhe hanllëqet e mia.--185.106.120.141 19 nëntor 2020 20:18 (CET)
Do aprovosh mo lla edhe hanllëqet redaktimet e mia, se pastaj po vinë ca 112132 e ca 20192i3 e ca 2B0Z:CLAH:AË78 dhe po vandalizojnë për shtatë palë qejfe.--185.106.120.141 22 nëntor 2020 20:00 (CET)
Përse po i lë qëllimisht disa artikuj pa i shqyrtuar? Unë kam derdhur djersë për të gjithë artikujt.--185.106.120.141 23 nëntor 2020 15:33 (CET)

Sulltanët e Perandorisë OsmaneRedakto

Ju keni përfunduar disa artikuj. Por dy artikuj mungojnë në Stampa:Sulltanët e Perandorisë Osmane: Bajaziti I dhe Mehmeti VI. Abdylmexhiti II është shumë i shkurtër.--2003:E6:2F2B:8E00:B96D:C1CC:11D4:32F1 26 nëntor 2020 06:29 (CET)

Tani jam duke “rikrijuar” artikuj rreth republikave ruse. Më vonë do të krijoj rreth sulltanëve osman. Qendrimi15 (diskutimet) 26 nëntor 2020 18:17 (CEST)
Doni te zmadhoni artikujt e shqiptareve Ahmet Izet Pasha dhe Ahmet Myftar Pasha?--2003:E6:2F39:A600:FD1F:4327:C12B:A608 4 janar 2021 15:16 (CET)

Artikuj që mungojnëRedakto

Mungojnë 12 imamllarë sipas imametit te Bektashizmit, Alevizmit dhe Islamit Shiit. Ekzistojnë vetëm artikujt Aliu, Abaz Aliu, Hyseni, Hasani, Muhamed Bakir, Xhafer Sadik dhe Zejn el-Abidin nga Ehli Bejt. Ata janë shumë të shkurtër. Musa el-Qazim, Ali er-Riza, Muhamed el-Xhevad, Ali el-Hadi, Hasan el-Askeri dhe Muhamed el-Mehdiu mungojne. Edhe artikujt Përndjekja e myslimanëve, Shanllëurfa dhe Islamofobia janë shumë shkurtër.--2003:E6:2F22:B00:9D44:B0B6:2A27:E817 29 mars 2021 18:04 (CEST)

Mungon artikujt Hafiz el-Asad, Familja Asad (shih Esma el-Asad) dhe Alavitët (en:Alawites, të mos ngatërrohet me Alevinjtë e Shqipërisë).--153.96.64.9 2 qershor 2021 09:13 (CEST)
Sa i përket artikullit en:Alawites ka artikull Alevinjtë, mirëpo ky i fundit qenka lidhur me en:Alevism (Alevizmi). Qendrimi15 (diskutimet) 5 qershor 2021 22:17 (CEST)
Jo? Mungon gjithashtu artikujt Vllehët në Shqipëri (en:Aromanians in Albania), Serbo-malazezët në Shqipëri (en:Serbo-Montenegrins in Albania), Boshnjakët në Kosovë (en:Bosniaks in Kosovo) dhe Turqit në Kosovë (en:Turks in Kosovo).--194.113.40.60 14 qershor 2021 10:10 (CEST)
Flm! Edhe Malazezët në Kosovë (en:Montenegrins of Kosovo) dhe Romët në Kosovë (en:Romani people in Kosovo)?--2003:E6:2F22:B00:7D9F:4969:8F9:9AFA 16 qershor 2021 00:16 (CEST)
Artikujt Maqedonët në Shqipëri dhe Islami në Kosovë janë shumë te shkurter.--194.113.40.34 17 qershor 2021 13:14 (CEST)

Ju lutem shqyrtoni faqen Adem KastratiRedakto

Përshëndetje Qendrim, më falni shumë shumë shumë që po ju pengoj, ju lutna ta shqyrtoni faqen Adem Kastrati, si dhe kur ka raste të tilla të redaktuara qoft nga unë apo nga të tjerët ju lutna ta shqyrtoni. Në qofse ka ndonjë gabim ju mundeni lirisht që ta përmirësoni , nëse do e kishit bërë do isha i gëzuar shumë. Mirëbeqim nga Kumanova!

Një pyetje, është ky piktor ende gjallë apo ka vdekur? Pasi që duhet t'i shtosh edhe kategoritë kur ka lindur dhe kur ka vdekur (nëse ka vdekur). Qendrimi15 (diskutimet) 20 dhjetor 2020 14:55 (CEST)

Qendrim po e vërtetë është që AK vdiq në vitin 2000, por ju lutna kur bëhet ndonjë redaktim të kësaj faqeje ju lutna shqyrtoni

Përshëndetje Qendrim, shpresoj që jeni mirë. Ju lutem shqyrtojeni sërish faqen Adem Kastrati sepse vepra Krushqit në dimër ishte grisur.

Pershendetje edhe juve, ndryshimin e fundit tuajin e paska shqyrtuar Përdoruesi:Olsi. Qendrimi15 (diskutimet) 27 dhjetor 2020 18:14 (CEST)

Përshëndetje Qendrim së pari ju uroj që të keni shëndet, dhe për shumë vjet viti i ri, ju lutem për hirë të zotit ta shqyrtoni faqen e Adem Kastratit, sepse bëra ca redaktime duke shtuar ca informacione të tjera, si dhe ca gabime drejtshkrimore përmirësova, besa më nuk do e redaktojë se ka informacione mjaftueshme nëse ka gabime mundeni ju ta rregulloni lirisht. Une rregullova gabimet qe kishin bere duke i permisuar

  U bë!, mundeni edhe ju të përmisoni nëse ka gabime drejtëshkrimore. Sa i përket informacioneve, mendoj që ka mjaft. Ju uroj shëndet edhe juve. Zoti ju ruajtë. Qendrimi15 (diskutimet) 2 janar 2021 19:51 (CEST)
Ju faliminderit shume @Qendrim, Zoti ju shperblefte me tere te mirat, me falni qe po ju bezdis Shkupi Kumanova 1234
S'ka gjë, mund të pyesni për çdo gjë :) Qendrimi15 (diskutimet) 2 janar 2021 20:04 (CEST)

MedaljeRedakto

  Medalje
Për punën e mirë që po bën në Wikipedia. Vazhdo kështu!

Berishasinan (diskutimet) 11 janar 2021 22:15 (CET)

Adem KastratiRedakto

Përshëndetje Qendrim, e di që shumë herë iu kam shkruar. E di që shumë shpejt kaluan prej 2 janarit redaktimi i im afro 20 ditësh por ashtu nuk ndodhi që të vazhdoj edhe më tej, unë sot nuk bëra asnjë redaktim për besë por wikipedia commons mi kishte fshirë të gjithë fotografitë që i kisha vendosur afro 1 muaj, nëse keni mundësi (dosadno iu kam bërë, ne themi kështu në Maqedoni kur bezdisim diçka) që ta shqyrtoni dhe besoj që të jetë për herë të fundit, wikimedia commons e mallkuar qoftë që i heqi fotografitë. Unë më nuk do vendos më fotografitë sepse vendos ato pas 1 jave apo 2 javeje po i heqin, kështu që vetëm fotografinë e Adem Kastratit dhe pikturën Magja do e lë sikur siq ishte më parë këto le të mjaftojnë ato, shumë herë e vendosa fotografitë i heqën kështu që gabimi im nuk është. Ju uroj që të keni shëndet për vete si dh familjen e juaj, faliminderit për mirëkuptimin! (A.Saiti (diskutimet) 18 janar 2021 12:56 (CET))

E shqyrtova, e di se si ndieni sepse edhe unë kam krijuar një foto dhe shtova në një artikull, por u fshi për shkak “copyright” (një gjë që nuk mund ta kuptoj). Qendrimi15 (diskutimet) 18 janar 2021 17:52 (CEST)
Ju faliminderit shumë, por besoj këto fotografi së paku 2 le të mbesin. Ju uroj shëndet dhe ju rujt zoti (A.Saiti (diskutimet) 18 janar 2021 17:54 (CET)) A.Saiti (diskutimet) 18 janar 2021 17:54 (CET)
Artikulli kur krijohet të gjtha fotot mbetën, por nëse ndokush nga Wikimedia Commons e fshinë foton, fotoja nga artikulli fshihet automatikisht. Qendrimi15 (diskutimet) 18 janar 2021 18:00 (CEST)

Tungjatjeta, a mundeni te vleresoni a janë të mira redaktimet e mia?

Qëndrim vëllai, faleminderit për vlerësimin e artikullit letërsia shqipe por Ikranjani e prishi vlerësimin tënd duke keqpërdorur veglat e redaktorit Shiko. Mund ta vlerësosh prapë të lutem shumë?

KujdesRedakto

Kujdes se çfarë ndryshime po pranon te lutem. Paske pranuar për shembull këtë editim me të cilin u shtua artikullit një emër ("Xhovan Pali"), emër ky i shpikur tërësisht vetë nga autori. Nuk figurohet kurrkund, ja krahaso, pra nuk mbështetet fare mbi asnjë burim.

Është vetëm një shembull nga shumë tjerë. Në fund, Wikipedies i dëmtohet besueshmëria me raste të tilla të shumta. Po të shkruaj ty sepse këtë gjë tashmë kam vërejtur disa herë dhe bëhet shumë problem pastaj, me vështirësi dallohet se çka duhet hequr/çka jo.

Sidomos dua të të vë në dijeni se ka përdorues keqdashës përreth nesh, që synojnë pikërisht këtë. Mjafton t'i hidhesh një sy historikut përkatës ku mund të gjesh llogaritë që redaktuan kohët e fundit, dhe rezulton se krejt janë bllokuar për arësye.

Të falenderoj për mirëkuptimin. Shumë nderime.--Hyllvegu (diskutimet) 8 mars 2021 22:49 (CET)

Faleminderit për paralajmërim, por e kam një pyetje nëse dikush ndryshon emrin e artikullin siç përmende artikullin e Gjon Palit II, kam provuar në disa artikuj t'i Kthej ndryshimet (dmth të mos ia pranoj). A nuk ka ndonjë opsion për këtë? Qendrimi15 (diskutimet) 9 mars 2021 16:38 (CET)
Fatkeqsisht jo. Siç mësoja deri më tani, duhet të veprojë një administrues për t'i kthyer zhvendosjet e titujve. Ndoshta mund të na sqarojë Klein Muçi diçka më tepër mbi këtë. Sepse ka disa artikuj të zhvendosur nga një përdorues vandal në menyrë të qëllimshme/vazhdueshme (siç janë posaçërisht artikujt për papat Xhovan Pali I më parë Papa Gjon Pali I, apo Xhovani I më parë Papa Gjoni I edhe shum të tjere). Një zgjidhje për t'u parandaluar diçka të till sipas meje do të ishte që: mundësinë e zhvendosjes t'i japim vetëm kontrolluesve....--Hyllvegu (diskutimet) 17 mars 2021 22:40 (CET)
Nëse s'gabohem, ashtu është. Zhvendosjen s'mund ta bëjë kushdo. Në të shkuarën, kur Bato ishte aktiv si administrator, ka pasur një fushatë për të ndryshuar privilegjet e anëtarëve dhe mënyrat si merren ato (më së shumti për të rregulluar problemin e kontrollimeve që ngel gjithnjë pa u bërë nga ndokush edhe pse de jure kemi shumë kontrollues) por fatkeqësisht, si shumë projekte të tjera, për mungesë vullnetarësh, dhe ai u la në mes si projekt me ikjen e Batos. :/ - Klein Muçi (diskutimet) 17 mars 2021 23:41 (CET)

Kujdes 2.0Redakto

Po perseris apelin per kujdes qe te ka bere Hyllvegu, ndryshimet qe nje IP me lart te kerkon te pranosh jane pjese e nje vale sulmesh te asaj qe me shume gjase eshte nje perdorues i bllokuar. Derisa te kthehen ne aktivitet administratoret, mos u genje nga pluset apo redaktimet e jeshilta, sasia nuk perben cilesi. Flm --Ikranjani (diskutimet) 11 mars 2021 21:20 (CET)

Ajo çfarë thotë Ikranjani është e pavërtetë. Ikranjani është një abuzues, i cili vepron në Wikipedia si Mafia Kalabreze duke bllokuar redaktimin e artikujve për të mos shtuar burime të reja. Këtë javë që redaktoj këtu, Ikranjani ca me accountin e tij, e më shumë me IP anonime, ka zhbërë çdo redaktim timin të jeshiltë dhe e ka mbushur Wikin me redaktime të kuqe. Pasi nuk më ndalon dot, përpiqet të më sulmojë personalisht për të më diskredituar sepse paraqes rrezik për monopolin e tij mbi artikujt.--185.248.102.118 11 mars 2021 21:26 (CET)
Jam duke i shqyrtuar të gjithë aritkuj tuaj por edhe të tjerëve, por nuk po mundem t'i pranoj të gjitha dhe po mendoj që i rregulloni më vonë ashtu siç duhet. Tani më kujtua tek artikulli Meshari ka pasur konflikte dhe nuk pranoj më artikuj që ka ndryshime të shumta brenda ditës. Po ashtu kontrollo edhe një herë redaktimet tuaja 185.248.102.118.Qendrimi15 (diskutimet) 11 mars 2021 21:33 (CET)
Flm per maturine tende. Kontrolloji mire redaktimet te historiku i artikujve dhe do te veresh rikthime te gjendjeve qe kane bere perdorues dhe ip te bllokuar me perpara, ironikisht ne po te njejtet artikuj, per po te njejtat versione te artikujve. Quhet Wikipedia:POV-PUSH dhe prirja per te ngulur kembe vetem tek e vetja Wikipedia:Truth. Ndaj dhe do e kene bllokuar me perpara. --Ikranjani (diskutimet) 11 mars 2021 21:37 (CET)
Nuk lejon Ikranjani të rregullohet asgjë, sepse ka vendour monopol mbi artikuj. Epo mirë, tani ia dhe Ikranjanit edhe një mënyrë për të bllokuar redaktimet e të tjerëve, të shkaktoj luftëra nëpër artikuj që të mos shqyrtohen kundërshtarët, ndërsa ai shqyrton çfarë të dojë. Gjithsesi redaktimet e mia merrini ose lërini, unë nuk rregulloj më ndonjë gjë por do i mbroj deri në fund. Tani për tani nuk kam asnjë motiv për të kontribuar më shumë, pa u pranuar kontributet e mia në këta artikuj.--185.248.102.118 11 mars 2021 21:40 (CET)
Në fakt me sa shoh, Ikranjani është goxha hipokrit. Nëse shikon historikun e redaktimeve, ai është që i ka kthyer i pari artikujt në gjendje të vjetëruara të cilat pas ca investigimeve e kupton se u përkasin përdoruesve të bllokuar. Ashtu si ca përdorues të bllokuar, Ikranjani kërkon të hiqet mbrojtja tek Kasëm Trebeshina dhe të imponojë një version whitewashed të biografisë, siç paskan preferuar edhe ca përdorues të mëparshëm të bllokuar. Mbase për këtë arsye Olsi e injoroi dhe nuk ia hoqi mbrojtjen. Hmm--185.248.102.118 11 mars 2021 21:43 (CET)
Kontrollo artikuj Mitrush Kuteli dhe Ernest Koliqi, do t'i pranoj nêse i shikon me kujdes dhe i pêrmison. Dhe vërejta vend të fjalës ishte përdorë qe, të këshilloj para se të përdorësh ndonjë fjalë shiko fjalorin. Faleminderit për mirëkuptim. Qendrimi15 (diskutimet) 11 mars 2021 21:50 (CET)
Në fakt,Qe është veta e tretë, njëjës, Koha e Kryer e thjeshtë e foljes jam. Ishte është Koha e Pakryer. Të lutem shqyrto edhe artikullin Ismail Kadare i cili është i vandalizuar në mënyrë sadiste, sepse përdoruesi i bllokuar nga i cili rrjedh Ikranjani ka urrejtje patologjike ndaj Kadaresë për shkak se është Moli është antikomunist, nuk ka qenë themelues i sigurimit dhe nuk ka ekzekutuar armiq në emër të Partisë si ca disidentë të tjerë. Edhe Meshari dhe Mekami mendoj se ia vlen të shqyrtohet sepse i pari është libri i parë shqip dhe duhet të jemi tolerant, ndërsa i dyti qenka libër nazist antishqiptar dhe duhet ta dinë të gjithë--185.248.102.118 11 mars 2021 22:05 (CET)
Shih këtë Qëndrim, Ikranjani dhe ky përdorues i bllokuar bashkëndajnë tendencën për të bërë redaktime të kuqe tek artikulli Ismail Kadare. Rastësi? Hmm. Them të shqyrtohet ai artikull.--185.248.102.118 11 mars 2021 22:33 (CET)
Qëndrim, a mund t'i shqyrtosh ndryshimet që i kam bërë? Artikulli Stalinit (Kasëm Trebeshina), Mitrush Kuteli, Meshari, Në mesditë byroja politike u mblodh dhe Ismail Kadare? Tek artikulli i Kadaresë, Ikranjani bën të njëjtat redaktime të kuqe si përdoruesi i bllokuar Iskenderije para 2 vitesh. Duket se qenka zemëruar sepse prapë i anuloi ndryshimet që ti i shqyrtove tek Fatos Lubonja.--185.248.102.118 12 mars 2021 14:19 (CET)
Ikranjani sic te thashe me fakte te zbuluara mbreme qenka perdorues i bllokuar i cili edhe më parë paska shkaktuar konflikte me redaktime të kuqe, mbase dëshiron që ne përdoruesit IP të mos redaktojmë më që të mos ia cënojmë monopolin mbi artikujt. Nëse dëshiron që ai të ketë monopol mbi artikujt dhe përdoruesit tjerë të largohen thuaje, fare e thjeshtë.--185.248.102.118 12 mars 2021 18:57 (CET)
Unë dua që të gjithë përdoruesit e Wikipedias të kontribojnë aq sa kanë mundësi, por i urrej kur shoh konflikte rreth një artikulli (siq e përmenda) dhe nuk di se çfarë të bëj. Shpresoj që ndonjë përdorues tjetër si administratorët ta vërejnë këtë. Qendrimi15 (diskutimet) 12 mars 2021 19:11 (CET)
Unë nuk kontribuoj dot sa kam mundësi sepse që nga redaktimi i dytë tek Meshari po zhbëhem nga Ikranjani dhe IP-të e tij anonime me redaktime të kuqe. A e ke ditur ti që poezia e parë shqipe është tek Meshari dhe ajo është origjinale? Unë nuk e kam ditur dhe e shtova një referencë të re të dalë para një muaji, por Ikranjani nuk lejon ta fus në artikull. Siç doli Ikranjani ka ngjashmëri me përdoruesin e bllokuar Iskenderije, i cili pashtu ka qenë një zullumqar i dëmshëm. Është e qartë që ai përdorues ka privatizuar pronën publike në Wikipedia dhe nuk dëshiron që t'i shkelë kush në pronat e tij, prandaj shkakton konflikte që t'i largojë të tjerët dhe siç duket ia ka arritur sepse unë tani nuk dua më të redaktoj në Wikipedia. Të lumtë Ikranjani, ia arrite qëllimit që të mos redaktoj. Vetëm vazhdo me zhbërje dhe unë nuk do të mund të redaktoj më sepse Qëndrimi nuk shqyrton kontributet e mia të jeshilta.--185.248.102.118 12 mars 2021 19:35 (CET)
Pukë ore, shih çbëre duke mos pranuar që të shqyrtosh redaktimet pozitive të miat [1]. U nxit Ikranjani të bëjë redaktime super të kuqe :O. Tamam si përdoruesi i bllokuar Iskenderije 3 vite më parë! Qenka i rrezikshem ore ai capkeni.--185.248.102.118 12 mars 2021 20:08 (CET)
Vuaj nga depresioni dhe ju të dy, ti Qëndrim dhe Ikranjani ma keqësuat depresionin, ai me bllokimin e kontributeve të mia për 1 javë rrjesht, kurse ti me pasivitetin tënd. :'( --185.248.102.118 12 mars 2021 20:26 (CET)
Do shqyrtosh artikujt e mi të lutem?--185.248.102.118 12 mars 2021 20:39 (CET)

Një punëRedakto

Mendova që kleni miratoi ndryshimet por qenke ti. Lus që ti miratosh të gjithë.--185.248.103.164 13 mars 2021 22:32 (CET)

Lus që të miratosh prapë sa më shumë artikuj. Nuk ka më artikuj të rinj pa u miratuar të vjetrit që presin. Redaktorët duan respekt për punën e tyre.--185.248.103.164 14 mars 2021 18:56 (CET)

Lus për miratim të artikujve.--185.248.103.164 15 mars 2021 01:36 (CET)

Me sa po shoh të gjithë artikujt që po i redakton ka konflikt mes teje dhe dy përdoruesve tjerë. Unë të kam thënë që i kam pranuar disa artikuj, por prapë përdoruesit tjerë po i kthejnë artikullin e vjetër dhe unë nuk merrem më me këto konfliktes. Qfarë të bëjë unë në kësi rastesh, aman më ndihmo se nuk mundem më, Klein Muçi.
Kjo nuk të ndaloi të miratosh disa ndryshime vandale të IPs.--185.248.103.164 15 mars 2021 18:13 (CET)
Disa artikuj t'i kam pranuae si artikujt rreth universiteteve, por këto të tjera fatkeqësisht nuk di përse kemi konflikte, nëse ndryshimet janë të vogla dhe të sakta. Qendrimi15 (diskutimet) 15 mars 2021 19:19 (CET)
Thank you. Por tek artikujt me konflikte që thua ti, i ke pranuar disa herë redaktimet vandale të disa IPve, por jo redaktimet e mira që i mbrojnë ata nga vandallëku. :(--185.248.103.164 15 mars 2021 19:27 (CET)
No problem. Tek artikulli Stalinit i Kasëm Trebeshinës, nëse ky është poemë e vërtetë duhesh të shtosh burimin dhe nëse është i saktë, ma merr mendja që do ta pranojnë edhe përdoruesit e tjerë. Qendrimi15 (diskutimet) 15 mars 2021 19:32 (CET)
E ke në artikull. Lus që ta miratoni Mesharin, i cili po mbahet peng nga zelli komunist ose salafist.--185.248.103.164 15 mars 2021 19:47 (CET)
Lus që ta miratosh prapë Mesharin.--185.248.103.164 15 mars 2021 21:05 (CET)
E sheh? Unë ta pranova këtë artikullin 3-4 orë më parë, por prapë po i kthejnë artikujt. Kështu nuk di si t'ia bëj dhe kujt t'ia pranoj. Qendrimi15 (diskutimet) 15 mars 2021 23:41 (CET)
Ikranjani nuk është në konflikt vetëm me mua por edhe me ty dhe përdoruesit tjerë nëse i zhbën miratimet tua. Pra e sheh cili qenka përdoruesi problematik këtu? Ai që grindet me mua, me ty dhe me përdoruesit tjerë. Ikranjani i miraton vetë redaktimet e dëmshme, kurse mua më duhet ndihma yte për t'i miratuar redaktimet e mira.--185.248.103.164 15 mars 2021 23:46 (CET)
Shih se si Ikranjani është në luftë me redaktorë të shumtë. Nuk na zhbën vetëm mua dhe ty por edhe të tjerë Shih. Lus të miratosh prapë artikujt e mi sepse është duke i provokuar të gjithë redaktorët.--185.248.103.164 15 mars 2021 23:55 (CET)

?Redakto

  Bakllava
Urdhëro një copë bakllava.


[2][3] = ?????...

Një punë më cilësore, te lutem. Të uroj shumë dëfrim.--Hyllvegu (diskutimet) 15 mars 2021 21:49 (CET)

Nuk po kuptoj. Dikush ka ndryshuar artikullin apo çfarë. E dyta të lus nëse shikon tek Diskutimet e mia në lidhje me konfliktet mes Ikranjanit dhe 185.248.103.164 sepse nuk di çfarë të bëj. Qendrimi15 (diskutimet) 15 mars 2021 23:41 (CET)
Po, e ndreqa unë artikullin. Nejse.
Më fal, harrova të kthej përgjigje për këtë çështje (lartpërmendur). Do merrem së shpejti me këtë.--Hyllvegu (diskutimet) 16 mars 2021 01:30 (CET)