Qarku Saint-Gaudens

qark në Francë

Koordinatat: 43°06′00″V 0°43′00″L / 43.1°V 0.716667°L / 43.1; 0.716667

Qarku Saint-Gaudens është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Haute-Garonne.

Qarku Saint-Gaudens
Frëngjisht : Arrondissement de Saint-Gaudens
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Haute-Garonne
Kryeqyteti Saint-Gaudens
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
INSEE 312


PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto