Qarku Saint-Paul

qark në Francë

Koordinatat: 21°00′31″J 55°16′15″L / 21.00861111°J 55.27083333°L / -21.00861111; 55.27083333

Qarku Saint-Paul është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Reunioni.

Qarku Saint-Paul
Frëngjisht : Arrondissement de Saint-Paul
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Reunioni
Kryeqyteti Saint-Paul
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
INSEE 9744


PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto