Qarku Saintes

qark në Francë

Qarku Saintes është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Charente-Maritime.

Qarku Saintes
Arrondissement de Saintes

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto