Dokument origjinal((përmasa 385 × 604 px, madhësia skedës: 219 KB, lloji MIME: application/pdf))

Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Swedish politician from late nineteenth century
Svenska: Svensk 1800-talspolitiker
Data
Burimi G W Brunstedt
Autori Johanvictor

Licencim

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
Creative Commons CC-Zero Kjo skedë është bërë e mundur nën Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
Personi që lidhi një punë me këtë vepër ia ka dedikuar punën public domain duke shmangur të gjitha të drejtat e tij apo të saj për punën në mbarë botën nën ligjin e të drejtës së autorit, duke përfshirë të gjitha të drejtat e lidhura dhe fqinje, deri në masën e lejuar me ligj. Ju mund ta kopjoni, modifikoni, shpërndani dhe të kryeni pune, madje edhe për qëllime komerciale, të gjitha pa kërkuar leje.

Captions

Add a one-line explanation of what this file represents

Items portrayed in this file

përshkruan

20 shtator 2011

application/pdf

checksum anglisht

15e9ec53f7f942f34a26c834f94cf62b29e39718

data size anglisht

224.457 Bajti

604 pixel

385 pixel

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaMiniaturëPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme20 shtator 2011 19:57Miniaturë për versionin duke filluar nga 20 shtator 2011 19:57385 × 604 (219 KB)Johanvictor{{Information |Description ={{en|1=Swedish politician from late nineteenth century}} {{sv|1=Svensk 1800-talspolitiker}} |Source =G W Brunstedt |Author =Johanvictor |Date =20110920 |Permission = |other_

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Metadata