Hape menynë kryesore

Skeda:BBC Television Centre.JPG

Dokument origjinal((përmasa 1.280 × 960 px, madhësia skedës: 503 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

This is a photo taken by me of the BBC Television Centre in West London. This was taken from the front of the building on a platform overlooking Wood Lane. This was one of two photo opportunities given on the tour of the complex.

Español: El Centro de televisión de la BBC en Shepherd's Bush, Londres.
Data  (according to Exif data)
Burimi No machine-readable source provided. Own work assumed (based on copyright claims).
Autori No machine-readable author provided. Martin Leng~commonswiki assumed (based on copyright claims).

Licencimi:

Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme14 mars 2006 17:25Thumbnail për versionin duke filluar nga 14 mars 2006 17:251.280 × 960 (503 KB)Martin Leng~commonswikiThis is a photo taken by me of the BBC Television Centre in East London. This was taken from the front of the building on a platform overlooking Wood Lane. This was one of two photo opportunities given on the tour of the complex.

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata