Kontributet e përdoruesit për 77.242.23.235

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

28 maj 2013

7 mars 2013

19 janar 2013

10 dhjetor 2012

  • 22:3410 dhjetor 2012 22:34 ndrysh versione −4.005 KontinentetFaqja u zëvendësua me 'Evropa,Azia,Amerika e veriut,Amerika e jugut,Australia,Antarktida jane kontinentet e botes.Kontinent quajme nje siperfaqe te madhe toke me e madhe se ishulli dhe qe esht...'

27 shtator 2011

13 shtator 2011

14 mars 2011