Kontributet e përdoruesit për 79.106.109.151

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

5 prill 2017

4 mars 2017

15 shkurt 2017

25 dhjetor 2016

  • 15:5625 dhjetor 2016 15:56 ndrysh versione +1.852 R AilurophobiaFaqe e re: Ailurophobia është një lloj fobi specifike e vazhdueshme, frika irracionale tek macet. [1] Emri vjen nga αἴλουρος Greek (ailouros), "cat" dhe φόβος (Phobos), "frika"....

24 nëntor 2016

23 nëntor 2016

22 nëntor 2016

21 nëntor 2016

16 nëntor 2016

15 nëntor 2016

7 nëntor 2016

5 nëntor 2016

4 nëntor 2016

1 shtator 2016

5 korrik 2016

11 qershor 2016

23 janar 2016

11 nëntor 2015

24 gusht 2015

2 shkurt 2015

31 tetor 2014

10 prill 2014

2 janar 2014

19 mars 2013

7 mars 2013

5 janar 2013

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).