Kontributet e përdoruesit për 79.106.109.83

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

7 tetor 2011

28 mars 2011

28 janar 2011

13 janar 2011

  • 18:1113 janar 2011 18:11 ndrysh versione +302 R Migel ServantesFaqe e re: == Miguel Servantes == Miguel Servantes (Don Kishoti i Mances)eshte nje personazh shume i rendesishem ne gjithcka qe ajo kupton ,nenkupton dhe ireferohet nje nderthurje te ciles i pershk...

31 dhjetor 2010

15 dhjetor 2010

8 tetor 2010

17 qershor 2010

19 maj 2010

17 prill 2010

15 prill 2010

23 mars 2010

24 shkurt 2010

13 shkurt 2010

22 janar 2010

19 janar 2010

4 janar 2010