Kontributet e përdoruesit për 79.106.126.109

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

9 nëntor 2021

  • 10:169 nëntor 2021 10:16 ndrysh versione +3.790 R Skeda diskutim:Wiki-Fillimi.pngFaqe e re: NË VEND TË JETSHKRIMIT Luan Kaman Çipi ka lindur në qytetin e Vlorës më 14 korrik 1934. Në qytetin e Vlorës kreu shkollën fillore dhe shtatëvjeçare me nota maksimale. Në Tiranë kreu “Shkollën e Mesme Financiare” me medalje ari, ku, për nevoja të kohës, po atje u emërua edhe mësues. Në Janar të vitit 1960 mbaroi me rezultate shumë të mira “Fakultetin Ekonomik të U.Sh. Tiranë” dhe u diplomua Ekonomist. Punoi si ekonomist dhe shef plani në disa...

16 maj 2019

11 nëntor 2018

18 maj 2018

28 dhjetor 2017

8 shtator 2017