Kontributet e përdoruesit për 79.106.126.180

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

4 dhjetor 2022

18 prill 2021

27 qershor 2019

5 maj 2019

  • 21:325 maj 2019 21:32 ndrysh versione +11.103 Diskutim:LinkedIn/* ORGANIZIMI I SHOQERISE CIVILE, I STRUKTURAVE POLITIKE TE TYRE DHE ANGAZHIMI I KANDIDATURAVE TE PAVARURA, PER KRIJIMIN E NJE GRUPI PARLAMENTAR TE SHOQERISE SE HAPUR CIVILE, SI OPONENCE KONSTRUKTIVE E POLITIKAVE SHTETERORE PARATHENIE - Ndryshimet social-politike qe ndodhen pas renies se diktatures enveriane, u shoqeruan me krijimin e shume partive politike, qe nen kontrrollin e rrepte te strukturave te shtetit diktatorial u perballen me njera tjetren ne lufte per pushtet politik. Ash...

17 shkurt 2019

9 shkurt 2019

5 mars 2018