Kontributet e përdoruesit për 80.78.78.169

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

16 janar 2014

9 janar 2014

22 dhjetor 2013

17 dhjetor 2013

29 nëntor 2013

28 nëntor 2013

29 tetor 2013

2 tetor 2013

30 shtator 2013

21 shtator 2013

19 shtator 2013

5 korrik 2013

  • 17:505 korrik 2013 17:50 ndrysh versione +628 R Piter salomonFaqe e re: piter solomon eshte cilesuar si masoni me i fuqishem e me i zgjuar pavaresisht se u mashtrua nga nje person i cili ishte betuar se do te shkaterrronte ate dhe familjen e tij.ai ishte p... aktual

14 maj 2013

6 janar 2013

17 dhjetor 2012

13 shtator 2012

12 shtator 2012

10 shtator 2012

9 shtator 2012

  • 08:159 shtator 2012 08:15 ndrysh versione +1.247 R Vladimir MuzhaFaqe e re: Vladimir Muzha ka lindur në qytetin e Korçës në vitin 1952. Pas mbarimit të studimeve të larta në Institutin e Lartë të Arteve (sot Akademia e Arteve) fillon punën si aktor ...

8 shtator 2012

  • 18:548 shtator 2012 18:54 ndrysh versione +1.196 R Lec VuksaniFaqe e re: Lec Vuksani është aktor i Teatrit "Migjeni" të Shkodrës. Interpretimi i tij i parë në kinematografi do të jetë një rol episodik në filmin "Detyrë e posaçme" në vitin 1963....

7 shtator 2012

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).