Kontributet e përdoruesit për 82.114.95.97

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

8 maj 2007

4 maj 2007

3 maj 2007

6 prill 2007

22 mars 2007

20 mars 2007

19 mars 2007

12 mars 2007

10 mars 2007

  • 18:2210 mars 2007 18:22 ndrysh versione +671 R E kafshoja terrinFaqe e re: '''E kafshoja terrin''' film televiziv-prodhimi RTP TV Prishtina 1977,format 16mm color. *Pjesemares ne festivalin '''PRIX ITALIA 1978''' ne Milano ,Itali. *Skenari dhe regjia : Ekrem ...
  • 17:2910 mars 2007 17:29 ndrysh versione +3 PehlivanetNo edit summary
  • 17:2910 mars 2007 17:29 ndrysh versione +730 R PehlivanetFaqe e re: '''Pehlivanet'''-prodhimi RTP TV Prishtina 1975,programi kuturo artistike.Formati 16mm color. Projekti i pare ne TV Prishtina i regjisorit Besim Sahatçiu mbas diplomimit ne Akademine e Z...

4 mars 2007

2 mars 2007

28 shkurt 2007

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).