Kontributet e përdoruesit për 84.22.53.90

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

3 janar 2020

6 nëntor 2019

15 shtator 2019

17 maj 2019

12 maj 2019

28 shkurt 2019

24 shkurt 2019

21 janar 2019

9 janar 2019

8 janar 2019

26 nëntor 2018

8 nëntor 2018

1 nëntor 2018

2 maj 2018

8 prill 2018

21 shkurt 2018

  • 13:2021 shkurt 2018 13:20 ndrysh versione +170 R Thiago AlcântaraFaqe e re: Thiago Alcantara është futbollist spanjoll , ka lindur me 11 prill 1991 , dhe luan si mesfushor qendror me skuadrën e Bayern Munchen mban veshur fanellën me numër 6. Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari

4 janar 2018

21 tetor 2017

18 tetor 2017

6 qershor 2017

18 shtator 2007

  • 10:3218 shtator 2007 10:32 ndrysh versione +340 R Jimi HendrixFaqe e re: Jimi Hendrix (Nentor 27, 1942 – Shtator 18, 1970) ka qen ne gitaris dhe kengetar i amerikes po ashtu edhe tekstshkrues Hendrix konsiderohet si gitaristi me i mir nehistorin e muziken r...