Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

26 qershor 2022

25 qershor 2022

24 qershor 2022

23 qershor 2022

22 qershor 2022

21 qershor 2022

20 qershor 2022

19 qershor 2022

  • 22:3719 qershor 2022 22:37 ndrysh versione +4.120 RyokugyuNo edit summary aktual
  • 21:0919 qershor 2022 21:09 ndrysh versione +2.440 R Ahmet LepenicaFaqe e re: {{Infobox military person |name = Ahmet Lepenica |birth_name = Ahmet Islam Canaj |birth_date = 1872 |birth_place = Lepenica |death_date = 14 janar 1941 (68-69 vjet) |death_place = Lepenica |allegiance = Shqipëria |commands = Forcat shqiptare |battles = Lufta e Vlorës }} '''Ahmet Lepenica''' i lindur '''Ahmet Islam Canaj''' (1872–1941) ishte një luftëtar dhe komandant shqiptar, i njohur për rolin e tij në...
  • 20:5519 qershor 2022 20:55 ndrysh versione +8.368 R Mustafa Pashë BajraktariFaqe e re: {{Infobox officeholder | name = Alemdar Mustafa Pasha | image = Mustafa bairakdar.jpg | imagesize = | caption = | office1 = Veziri i Madh i Perandorisë Osmane | monarch1 = Mahmud II | term_start1 = 29 korrik 1808 | term_end1 = 15 nëntor 1808 | predecessor1 = Çelebi Mustafa Pasha | successor1 = Çavuşbaşı Memiş...
  • 19:1219 qershor 2022 19:12 ndrysh versione +12.639 R Yoshio HaradaFaqe e re: {{Infobox person | image = | imagesize = 150px | name = Yoshio Harada | birth_name = | birth_date = 29 shkurt 1940 | birth_place = Tokio, Japoni | death_date = 19 korrik 2011<ref>{{cite web|url=http://mdn.mainichi.jp/arts/news/20110719p2g00m0dm098000c.html |title=Archived copy |access-date=7 August 2011 |url-status=unfit |language=en |archive-url=https://web.archive.org/web/20110719224226/http://mdn.ma... aktual
  • 18:4119 qershor 2022 18:41 ndrysh versione −1 RyokugyuNo edit summary

18 qershor 2022

17 qershor 2022

16 qershor 2022

15 qershor 2022

  • 23:0315 qershor 2022 23:03 ndrysh versione +6.496 R Amerika britanikeFaqe e re: {{Infobox country | native_name = British America and the British West Indies | conventional_long_name = Amerika britanike dhe Inditë Perëndimore | common_name = Amerika britanike | status = Kolonitë | status_text = Kolonitë e Anglisë <small>(1607–1707)</small><br />Kolonitë e Skocisë<br /><small>(1629–1632)</small><br />Kolonitë e Mbretëria e Britanisë së Madhe|B... aktual
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).