Dallime mes rishikimeve të "Muzikvideo"

8 bytes added ,  15 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
'''Muzikvideo''' janë filma të shkurtër, që shfaqin [[kënga|këngë]] në stilin e [[filmi]]t. Ato janë në të shumtën e rasteve të gjata sa vetë kënga dhe e kanë atë si burim të vetëm toni.
 
{{Muzi-cung}}
12.723

edits