Ndryshimi mes inspektimeve të "Diskutim:Muhammedi"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (U kthyen ndryshimet e 142.214.59.134 (diskutimet) në versionin e fundit nga Gentius.)
== Ndryshimi i versionit tim ==
:::Meqenëse jeni kundra dhe hidhni poshtë në përgjithësi pikëpamjet e mia në lidhje me fenë islame, do t'ju lutesha që as mos të shfrytëzoni dhe përdorni versionin e shkruar nga unë ose pjesë të tij, por ta zëvendësoni atë me të mëparëshmin e të tjerëve. Kjo do të ishte të paktën më e drejtë. --[[përdoruesi:Gentius|Gentius]], 21.08.2010, 18:33
 
== Locked ==
This page has been locked for over a year now. Is it really necessary to keep it locked so long? - [[Përdoruesi:Andre Engels|Andre Engels]] 5 shtator 2011 19:20 (CEST)
59

edits